Intuitívne maľovanie

Fascinuje ma energia farieb a obrovské spektrum možností, ako s nimi pracovať.

35€/os.

Rezervuj workshop

Judit Ondrejčinová

Študovala som na Trnavskej univerzite v Trnave na odbore Pedagogika výtvarného umenia. Aktuálne sa venujem intuitívnej maľbe a arteterapii. Na týchto technikách ma fascinuje, že každý môže zažiť nespútanú radosť z tvorby a krásu nepredvídateľného prúdenia farieb. Organizujem individuálne alebo skupinové workshopy, kde si môže každý odomknúť svoj tvorivý potenciál a kreativitu.

2 hod
6 osôb
Cena podľa formátu: A4 35€, A3 45€, A2 55€
V Nebi a aj pre verejnosť v centre BŠ
Materiál a podrobný návod v cene
Odnášate si hotové dielo
Deti do 10 rokov A4 15€

Workshop Intuitívna maľba atramentom je určený pre všetkých, ktorí hľadajú uvoľnenie od každodenného zhonu a odovzdali sa tvorivému plynutiu farieb a znovu objavili svoju kreativitu. Ak v ponuke nenájdete termín, stačí oň požiadať na našom emaili. Realizujem aj individuálne lekcie.

NEBO072023_websize-8802

Čo vám odovzdáme

Budeme spolu objavovať vlastnosti a účinky farieb, ako aj radosti nespútaného tvorenia. Hravou formou sa necháme unášať nepredvídateľnosťou tečúcich farieb. Základom je spontánnosť.

 

Najprv sa oboznámime s rôznymi druhmi farieb a farebnými škálami. Potom si porozprávame o ich pozitívnych účinkoch na našu psychiku a ako to je celé prepojené s naším každodenným životom.

 

Budeme sa rozprávať, ako vyberať farby a ako ich kombinovať pomocou vlastnej intuície. Každé dielo bude originálne a odzrkadľovať vaše vnímanie.

 

Ponoríme sa naspäť do detských čias, kde bolo maľovanie hrou a osvojíte si svoje kreatívne, slobodné Ja.

 

Príjemné prostredie a dobrá kávička tento zážitok umocnia.

intuitívne maľovanie

Praktická časť spočíva v práci s teplovzdušnou pištoľou a mnou špeciálne namiešanými farbami. Celý proces sa dá prirovnať hre s prúdom vzduchu a náhody.

Začíname najprv na formáte A5, kde si môžete vyskúšať ako farby pracujú . Potom si zvolíte formát, na ktorom sa budete môcť naplno realizovať.

 

Hotové usušené dielko môžete dotvoriť minerálnymi kameňmi či zapaspartovať.

 

Domov si odnesiete svoje výtvarné dielo, ktoré bude okrem umeleckej hodnoty odrážať aj hodnotu energetickú a bude vo vašom priestore žiariť pozitívnu energiu a harmóniu.

 

Ak máte pocit, že vám maľovanie nejde, nezúfajte. Maľba je ľahká a uvoľňujúca a vďaka nepredvídateľnosti farieb, a mojej lektorskej zručnosti, sa na malú chvíľu aj vy stanete maliarom.

Galéria

Alternatívy