Nebo je miesto pre stíšenie. Ak spomalíte a navnímate ho, zapaľuje nadšenie. Veríme, že tým, čo tu nájdete, inšpiruje. Vás, nás, každého, kto k nám zavíta... Vitajte v Nebi!

Stíšenie

Kombinácia zachovanej pôvodnej štiavnickej architektúry a okolitej prírody vytvára silné genius loci... Cielene vás spomalí. Získate tak čas pre seba, pre svoje myšlienky, energiu na objavenie svojich schopností...

Nadšenie

My sme tomuto miestu absolútne prepadli a 100% mu veríme. Preto ho aj neustále rozvíjame. Keď si tú obnovenú energiu na vlastnej koži vyskúšate, uznáte, že pôvodné autentické miesta má význam zachrániť. Preto sme toto miesto pre ľudí podobného zmýšľania otvorili. Pôvodne to vôbec nebol plán. Nepotrebujeme vlastniť 4 domy. Videli sme však obrovský význam v záchrane tohoto miesta a v zdieľaní jeho výnimočnosti.

Inšpirácia

Obnova a neustále rozvíjanie tohoto miesta je naša misia. Našou víziou je tvoriť miesto, ktoré je založené na pokore k umu a zručnostiam ľudí v minulosti, spája sa s rešpektom k danému regiónu a okolitej prírode a na tom stavia našu odvahu to celé zachrániť a ďalej udržateľným spôsobom zdokonaliť. Zostáva za nami kus roboty, zhmotnený výsledok nášho snaženia. To nás napĺňa. O celú našu skúsenosť sa s vami radi delíme. Veríme, že vám tým aj prakticky pomáhame a súčasne inšpirujeme.

Komunita

Nebo nad Štiavnicou je otvorený projekt. Pre ľudí, ktorí ho chcú navštíviť pre účel oddychu – našich hostí. Ale aj pre tých, ktorých ho baví, tak ako nás, tvoriť. Posledné komunitné projekty, ktoré sme zrealizovali, dodali nám, našim spolutvorcom, ako aj vo finále hosťom, nový zážitok z kreativity v okolí 200 - 300 ročných pôvodných stavieb. Tretím rozmerom je samotná štiavnická komunita, s ktorou tu žijeme. Posúva nás dopredu a my podporujeme ju. Vytvoriť tento ucelený kruh nás na tom najviac baví. Dáva to zmysel energii, ktorú tu pumpujeme a pevne veríme, že ju aj druhým ľuďom – našim hosťom, partnerom, priateľom, podporovateľom odovzdávame...

Zobraziť projekty