Vlasy, pleť & make-up

Mojim prianím je darovať vám čas pre seba. Čas a pozornosť, ktoré si každá z vás zaslúži dopriať v podobe starostlivosti o vašu pleť, vlasy a make-upu.

Ina Navratová

Považujem za veľké štastie, že vás môžem sprevádzať premenou ku krajšiemu “Ja”. Odhaľovanie a vyzdvihovanie vašej jedinečnosti a krásy je mojim darom, za ktorý som vďačná a zároveň poslaním, ktoré ma napĺňa.

3 hod.
Na chalupách v Nebi
Aj v rámci prípravy eventov firem
Ošetrujúca & dekoratívna kozmetika v cene

Moja práca nie je len o vonkajšom vzhľade, ale idem hĺbky… To je to, čo ma najviac baví: objavovať spolu s vonkajšou aj vnútornú krásu v každej jednej z nás.

NebonadStiavnicou112022_websize-
Osobný beauty styling

Čo vám odovzdáme 

Mojim cielom je vystihnúť vašu podstatu. Vyzdvihnúť to pekné a potlačiť, s čím nie ste spokojné. Hlbším cieľom je napomôcť tak k sebavedomiu, posilniť vlastnú sebahodnotu.

 

Pracujem s prírodnou lokálnou kozmetikou ZUNA, ktorej autorkou je šikovná Štiavničanka Lucia Bobeková. Každý jeden produkt vysokej kvality poznám detailne, ja sama pravidelne využívam. Sú obohatené o rozmanité bioaktívne látky a vzácne extrakty. Ošetrenie pozostáva z čistenia, masáže s horúcim olejom, hydratácie a výživy. S  istotou si dovolím tvrdiť, že predstavuje pre vás a najmä vašu pleť dokonalý relax.

 

Následne vám upravím vlasy spojením vášho želania a môjho odporúčania.

 

Na záver vám odovzdám súbor praktických rád, ako si poradiť s denným alebo večerným líčením vzhľadom na vaše danosti pleti a osobnostné preferencie.

 

 

GALÉRIA