Eco print oblečenia

Udržateľná technika up-cyklácie – obnovenia oblečenia z prírodných materiálov na originálne módne kúsky.

55€/os.

Rezervuj workshop

Katarína Fremalová

Zakladateľka slowfashion dizajnovej značky MOMOKO. Vyštudovala Ekonomickú univerzitu v Bratislave a neskôr Institut tvůrčí fotografie v Opave. Po nástupe na materskú dovolenku sa rozhodla venovať tvorivej činnosti a postupne prešla od výroby bábik, cez vlnené oblečenie až k potláčaniu textilu. Posledné roky sa venuje primárne technike Eco – Print, vďaka ktorej tvorí originálne oblečenie s výnimočným dizajnom. Výsledky jej tvorby nájdete na https://www.momoko.eu/products

2 hod
2-10 osôb
Materiál v cene
Odnášate si hotový módny kúsok

momoko-12

ČO VÁM ODOVZDÁME

Eco – Print je prírodná technika otláčania rastlín na textil (prípadne na iný materiál) pomocou farbív obsiahnutých v rastlinkách za pomoci prírodných moridiel a tepla.

Prevedieme vás procesom spracovania základného materiálu, aby vytvoril zaujímavy dizajn na oblečení, ktoré je stále funkčné, zaslúži si však oživiť. Výsledkom sú krásne prírodné motívy, ktoré si vytvárate sama/sám, čím dosiahnete originalitu vášho oblečenia.

 

 

momoko-15

Slowfashion nie je výstrelok. Je to životný štýl, bude nám potešením sprostredkovať vám veľmi efektný spôsobom, ako môžete svoje oblečenie dlhodobo up-cyklovať a teda predĺžiť jeho využiteľnosť. Výsledkom bude pre vás nielen funkčný vynovený kúsok oblečenia, ale aj energia z vašej novej skúsenosti.
 
Kurz bude prebiehať vysoko individuálnym prístupom ku každému z vás. Je možné si doniesť aj vlastné oblečenie na potlač eco-printom.
 
Workshop absolvujete priamo v MOMOKO ateliéri v Centrálke na Námestí sv. Trojice č. 22, Banská Štiavnica.

Galéria

Alternatívy